Trefl Ego Stolní hra

Trefl Ego Stolní Hra

Trefl Ego Stolní hra

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Trefl
Cena:549.00 Kč
Trefl Ego Stolní hra 4,75 (95%) 43 hodnocení

Zjisti, jak dobře znáš své přátele. Vyber si jednu ze 400 originálních otázek a přečti ji nahlas. Aniž by si ostatním ukázal nebo řekl svou odpověď, označ ji odpovídajícím žetonem. Ostatní spoluhráči následně hádají a pokusí se odhalit správnou odpověď. Podle toho, jak jsou si jisti svým tipem, vsadí si své žetony. Hráč, který si správně tipne nejvíce odpovědí svých spoluhráčů, získá nejvíce žetonů a stane se vítězem. Balení obsahuje: 220 oboustranných karet, 18 velkých a 120 malých žetonů, 400 kartiček s otázkami, herní deska


 • Trefl Vzdělávací hra Malý objevitel Hodiny, 32 dílků
  Trefl Vzdělávací hra Malý objevitel Hodiny, 32 dílků

  Tato skvělá vždělávací hra naučí vaše ratolesti hodinám. Hra spočívá v sestavování dvou kartiček, na kterých je vždy určitá denní doba a činnost, která s ní souvisí. Hra..

  179.00 Kč
 • Bonaparte Společenská hra Šachy
  Bonaparte Společenská hra Šachy

  Zahrajte si tuto oblíbenou hru, která je celosvětově velice uznávaná a dokonce je považovaná za sportovní disciplínu. Cílem je dát protivníkovu králi mat. Je určena pro dva hráče...

  199.00 Kč
 • Vilac Létající drak Ryba
  Vilac Létající drak Ryba

  Velký létající drak ve tvaru barevné ryby. Pevná konstrukce, aerodynamický tvar. Podporuje pohybovou aktivitu. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto..

  399.00 Kč
 • Woody Zahradní kyblík 15 x 13 cm, červená
  Woody Zahradní kyblík 15 x 13 cm, červená

  Plechový kyblíček červené barvy je nejen skvělou hračkou pro děti na pískoviště a k vodě, ale může sloužit rovněž jako pěkná dekorace nebo květináč pro pokojové rostliny nebo..

  119.00 Kč


Hledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné trefl ego stolní hra!
© 2023Kontakt