Trefl Ego Stolní hra

Trefl Ego Stolní Hra

Trefl Ego Stolní hra

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Společenské hry a zábava
Dodavatel:Trefl
Cena:569.00 Kč
Trefl Ego Stolní hra 5 (100%) 49 hodnocení

Zjisti, jak dobře znáš své přátele. Vyber si jednu ze 400 originálních otázek a přečti ji nahlas. Aniž by si ostatním ukázal nebo řekl svou odpověď, označ ji odpovídajícím žetonem. Ostatní spoluhráči následně hádají a pokusí se odhalit správnou odpověď. Podle toho, jak jsou si jisti svým tipem, vsadí si své žetony. Hráč, který si správně tipne nejvíce odpovědí svých spoluhráčů, získá nejvíce žetonů a stane se vítězem. Balení obsahuje: 220 oboustranných karet, 18 velkých a 120 malých žetonů, 400 kartiček s otázkami, herní deska


 • Petit Collage Domino 2v1 pejscičísla
  Petit Collage Domino 2v1 pejscičísla

  Hra 2v1. Zahrajte si klasické domino s čísly, nebo kartičku otočte a hrajte s obrázky roztomilých pejsků. Domino obsahuje 28 oboustranných kartiček vyrobených z 80 % z recyklovaného papíru...

  284.00 Kč
 • Bigjigs Toys Matematické bingo Sčítání a odčítání
  Bigjigs Toys Matematické bingo Sčítání a odčítání

  Zpestřete dětem bingo zábavným počítáním, a zdokonalte tak jejich matematické dovednosti. Losujte čísla na různobarevných kartičkách a nechejte je děti dosazovat do jednoduchých rovnic..

  393.00 Kč
 • Trefl Černý Petr Mimoni
  Trefl Černý Petr Mimoni

  Díky těmto zábavným kartám se děti nebudou nudit doma ani na cestách. A jak se tato oblíbená hra hraje? Rozdají se všechny karty a kdo získá dvojice se stejným označením, odloží je..

  69.00 Kč


Hledáte Ostatní společenské hry? V sekci filmy, knihy, hry | společenské hry a zábava je možné objevit jedinečné trefl ego stolní hra!
© 2024Kontakt