Pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC ROJAPLAST

Pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC ROJAPLAST

pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC ROJAPLAST

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětský zahradní svět
Dodavatel:Rojaplast
Cena:1661.00 Kč
pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC ROJAPLAST 2,25 (45%) 23 hodnocení

Dětské pískoviště se stříškou je vyrobeno z borovicového dřeva ve veselém barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem. Pískoviště má certifikát FSC, který zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je výrobek vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.Barva:bílá / žlutá / červená / modrá / zelená Materiál:boroviceRozměry:délka: 120 cm šířka: 120cm výška: 120cm Dodáváno v demontu.


 • Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST
  Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST

  Dětské dřevěné pískoviště je vyrobeno z borovicového dřeva. Pískoviště je ve tvaru osmihranu, čtyři strany jsou vybaveny prkny, které slouží jako sedátko pro děti.Kvalitní zpracování..

  913.00 Kč
 • Dětský pirátský domeček Dekorhome
  Dětský pirátský domeček Dekorhome

  Pirátský domeček je zajímavý velmi jednoduchou a rychlou stavbou. Díky prefabrikovaným stěnovým prvkům z desek z masivního dřeva o tloušťce 14 mm a střešní konstrukci z lehce a rychle..

  11606.00 Kč


Hledáte Dětské pískoviště? V sekci zahrada | dětský zahradní svět je možné objevit jedinečné pískoviště se stŘÍŠkou - fsc rojaplast!
© 2020Kontakt