WINDSOR CO Třímístná pohovka Neptune – 2. jakost

WINDSOR CO Třímístná Pohovka Neptune – 2. Jakost

WINDSOR CO Třímístná pohovka Neptune – 2. jakost

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:WINDSOR & CO
Cena:15202.00 Kč
WINDSOR CO Třímístná pohovka Neptune – 2. jakost 4,25 (85%) 36 hodnocení

Na celém zadním opěradle je tmavší pruh. Opěrka sedačky je naříznutá. Použité materiály: rám z masivního borovicového dřeva, desky z dřevotřísky, překližka, černé kovové nožičky.Obsahuje pružiny, jež se vyznačují pružností, trvanlivostí posedu a bezproblémovým používáním. Zároveň zajišťují dobrou prodyšnost, a proto je vhodná i pro alergiky. Maximální nosnost je 350 kg.Hodnota Martindale je 1 00000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Potah: Plyšová, luxusní, sametová látka s jemným leskem. Perfektní volba pro elegantní design nábytku. Má velmi dobrou odolnost proti oděru, což výrazně snižuje riziko jeho poškození. Materiál je extrémně měkký, na dotek skoro až hedvábný. Látku lze čistit za mokra a žehlit při nízké teplotě. Chemické čištění je také povoleno..Chcete-li svůj nábytkek udržet v perfektním stavu, tak byste neměli zapomínat na pravidelné odstraňování prachu a nečistot. Jemným tahem otřete nábytek čistým suchým hadříkem a dbejte na to, abyste nepoškodili povrch. Nepoužívejte produkty, které nejsou určené pro povrch vašeho nábytku.Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.


 • LA FORMA Křeslo Ike
  LA FORMA Křeslo Ike

  > výška sedadla od země 38 cm. hloubka sedadla 54 cm. šířka sedadla 64 cm. výška opěrky 39 cm..

  8887.00 Kč
 • SALESFEVER Křeslo – 2. jakost
  SALESFEVER Křeslo – 2. jakost

  Křeslo má jednu ze čtyř opěrných nohou zhruba o 2 cm menší. Produkt nelze složit tak, aby se nehoupal/nekýval.. barva dubu. polstrování: pěna (polyether 35 kg/m³), potah: 20% vlna, 80%..

  6750.00 Kč
 • KARUP DESIGN Variabilní křeslo Nest Futon - 2. jakost
  KARUP DESIGN Variabilní křeslo Nest Futon - 2. jakost

  Křeslo ztratilo originální tvar a nedá se v něm sedět. Zadní část padá na hlavu. Vada z výroby. Lenošit, uvolnit se a snít – Tohle je starší bratr designu křesel Nido. Větší model Nest..

  7992.00 Kč


Hledáte Pohovky? V sekci domov | nábytek | křesla a pohovky je možné objevit jedinečné pohovka!
© 2022Kontakt