Lustr Vita, stará mosazjantarové sklo

Lustr Vita, Stará Mosazjantarové Sklo

Lustr Vita, stará mosazjantarové sklo

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Osvětlení
Dodavatel:ASKO - NÁBYTEK
Cena:699.00 Kč
Lustr Vita, stará mosazjantarové sklo 4 (80%) 44 hodnocení

Závěsný stropní lustr v provedení stará mosaz se skleněným stínidlem v jantarové barvě poskytne nejen optimální osvětlení místnosti, ale stane se i dekorativním bytovým doplňkem. Lampa se hodí do obývacího pokoje nebo nad jídelní stůl v kuchyni, kde zajistí tu správnou světelnou atmosféru.


 • Lustr Dallas, bílé opálové sklo
  Lustr Dallas, bílé opálové sklo

  Moderní lustr Dallas zaujme svou nadčasovou elegancí a upoutá pozornost ve Vašem obývacím pokoji nebo nad jídelním stolem v kuchyni. Závěsné svítidlo v barevném provedení matný nikl..

  799.00 Kč
 • Lustr Sprout, ratan
  Lustr Sprout, ratan

  Dekorativní lustr zaujme kombinací přírodních materiálů a kovu. Ratanové stínidlo ve tvaru hrušky poskytuje zajímavé světelné efekty a dodává místnosti útulnou atmosféru. Trendy..

  899.00 Kč
 • Závěsné stropní osvětlení Lovis, ratan
  Závěsné stropní osvětlení Lovis, ratan

  Moderní závěsné stropní osvětlení se 3 svítidly vnese do interiéru pohodlí a příjemnou světelnou atmosféru. Ratanový výplet a poutavý design ocení zejména milovníci boho stylu...

  2999.00 Kč
 • Závěsné stropní osvětlení Lumina 68 cm, 3 svítidla
  Závěsné stropní osvětlení Lumina 68 cm, 3 svítidla

  Moderní závěsné osvětlení se 3 elegantními svítidly v různých tvarech upoutá pozornost v obýváku nebo v jídelně. Skleněná stínidla v kouřově šedém odstínu zajistí jedinečnou..

  3399.00 Kč
 • Závěsné stropní osvětlení Bidar 71 cm, bílý kovdřevo, 3 svítidla
  Závěsné stropní osvětlení Bidar 71 cm, bílý kovdřevo, 3 svítidla

  Kovové závěsné stropní osvětlení v bílé barvě s dřevěným prvkem poskytne úžasnou světelnou atmosféru v jakémkoliv prostředí. Šířka 71 cm je ideální pro umístění doprostřed nad..

  2149.00 Kč
 • Stropní LED osvětlení Route, matný nikl, 2 svítidla
  Stropní LED osvětlení Route, matný nikl, 2 svítidla

  Moderní stropní LED osvětlení má elegantně zakřivený design ve tvaru vlnovek a díky technologii LED je velmi úsporné. Barevná kombinace matného niklu a bílého stínidla snadno zapadne do..

  599.00 Kč


Hledáte Lustry a závěsná svítidla? V sekci bytové doplňky | osvětlení je možné objevit jedinečné lustr vita, stará mosazjantarové sklo!
© 2024Kontakt