Sedací souprava Starto, pravý roh, potah Milo 6

Sedací Souprava Starto, Pravý Roh, Potah Milo 6

Sedací souprava Starto, pravý roh, potah Milo 6

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sedačky ROHOVÉ
Cena:31388.00 Kč
Sedací souprava Starto, pravý roh, potah Milo 6 2,5 (50%) 36 hodnocení

Moderní sedací souprava Starto nyní v akci! Sedací souprava je rozkládací s pružinovým jádrem Návštěvy ocení možnost přespat a vy snadné rozkládání  Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení za všech okolností  Dodáváme v provedení pravý roh Součástí je úložný prostor    Parametry   245x162x90cm  Plocha po rozložení: 210x140cm    Látka Milo 6:   SEDACÍ SOUPRAVA STARTO  Dopřejte si dotek luxusu a pohodlí a vdechněte svému obýváku nový život. Se sedačkou Starto je to zaručeno. Máte smysl pro detail a originalitu? Sedačka Starto bude tím pravým společníkem právě pro vás. Trendové barevné provedení  dělá z této sedačky výjimečný kousek! Hosté jistě ocení možnost rozložení. Ať ji postavíte kamkoliv, vždy bude středem pozornosti!   


 • Moderní rohová sedací souprava Portol,levý roh,potah Solar 96
  Moderní rohová sedací souprava Portol,levý roh,potah Solar 96

    Luxusní sedací souprava Portol nyní v akci!  Dodáváme v provedení levý roh (opačně než foto) Hluboké sedáky přímo vybízejí k lenošení u televize  Kvalitní a stabilní dřevená..

  40894.00 Kč
 • Luxusní sedací souprava Capitol, žlutá
  Luxusní sedací souprava Capitol, žlutá

    Moderní a kvalitní sedací souprava  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Kvalitní látka Magic Velvet - sametová látka, která je měkká..

  24178.00 Kč


Hledáte Outlet sedaček? V sekci obývací pokoj | sedačky rohovÉ je možné objevit jedinečné milo!
© 2022Kontakt