Zahradní pohovka Nicea

Zahradní Pohovka Nicea

Zahradní pohovka Nicea

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:CALME JARDIN
Cena:25690.00 Kč
Zahradní pohovka Nicea 5 (100%) 41 hodnocení

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu, včetně výnosu do bytu, od nás budete mít zadarmo.Čalounění z vysoce odolného technického polyesteru (280 g/m²). Je vodoodpudivý a neabsorbuje tekutiny. V případě deště nebo rozlití tekutiny se kapky drží na povrchu a stačí je setřást. Čalounění ze sedací části a opěradel je snímatelné.Hodnota Martindale je 60 000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše).Maximální nostnost: 400 kgČistěte s použitím šetrných čistících prostředků na čalounění. Nečistit ponořením do vody, nežehlit a nebělit.Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.


 • Zahradní stůl Stella
  Zahradní stůl Stella

  > venkovní jídelní stůl. vyroben z týkového dřeva s certifikací FSC. dostupný ve dvou velikostech Týkové dřevo s certifikací FSC bylo ošetřeno neutrálním nátěrem a díky tomu je stůl..

  26150.00 Kč
 • Ratanové křeslo
  Ratanové křeslo

  Moderní křeslo v sadě 2 kusů zaujme sedákem a opěradlem v přírodním ratanovém vzhledu a robustním kovovým rámem v bílé barvě. Tato dvě křesla jsou odolná vůči povětrnostním vlivům,..

  12950.00 Kč
 • Lavice z přírodního ratanu
  Lavice z přírodního ratanu

  S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu, včetně výnosu do bytu, od nás budete mít zadarmo.Moderní lavice zaujme sedákem a opěradlem v přírodním..

  18190.00 Kč


Hledáte Venkovní nábytek? V sekci domov | nábytek je možné objevit jedinečné zahradní!
© 2023Kontakt